Minervum 7065
Investeren met flexibiliteit: twee kantoorgebouwen met gedeeltelijke leegstand per 1 mei 2026.
Te koop worden aangeboden twee representatieve kantoorgebouwen gelegen op bedrijventerrein Hoogeind. Een huurder zal per 1 mei 2026 twee ruimtes verlaten waardoor er aantrekkelijke mogelijkheden ontstaan voor zowel beleggers als eigenaar-gebruikers.
Hoogeind is een van de grotere en herkenbare werklocaties van Breda. Het gebied ligt aan de oostzijde van de stad, direct aan de A27 (Breda–Utrecht) en nabij de A58 (Breda–Tilburg/Eindhoven), waardoor het uitstekend bereikbaar is met de auto. Ook het centrum van Breda en het NS-station zijn binnen enkele minuten bereikbaar.
Gebouw 1: komt per genoemde datum volledig beschikbaar voor een nieuwe gebruiker.
Gebouw 2: komt per genoemde datum de begane grond beschikbaar voor een nieuwe gebruiker.
De overige verdiepingen blijven verhuurd en genereren stabiele huurinkomsten. Deze situatie biedt een unieke combinatie van zekerheid en flexibiliteit: enerzijds een lopende huurstroom uit het verhuurde deel, anderzijds de kans om zelf (gedeeltelijk) gebruik te maken van de beschikbare kantoorruimte of deze opnieuw in de markt te zetten.
Wij kijken ernaar uit om van u te horen! Of u nu vragen heeft over onze diensten of interesse toont in een specifiek object? Wij staan klaar om u te helpen.
