Heilaar-Noordweg 6
Multifunctionele, zelfstandige bedrijfsruimte met kantoorruimte verdeeld over 2 verdiepingen. De bedrijfshal (6 meter hoog) heeft een gecoate vloer en is thans voorzien van een voorportaal. De ruimte is in gebruik geweest as showroom / groothandel voor verf en aanverwante artikelen. Kortom: een complete en goed bereikbare bedrijfsruimte op een gewilde locatie in Breda, geschikt voor uiteenlopende bedrijfsdoeleinden.
Contact opnemenDe aangeboden ruimte heeft een totaal gebruiksoppervlak van circa 390 m², bedrijfsruimte circa 290 m² en kantoorruimte circa 100 m². Op eigen terrein, voor het object, is parkeergelegenheid. Het object zal in huidige staat worden opgeleverd, onder andere voorzien van; Kantoorruimte, systeemplafond met verlichtingsarmaturen, Cv-ketel met verwarming, meterkast, pantry en toiletruimte. Bedrijfsruimte, verwarming middels heater, lichtstraat, lichtarmaturen, loopdeur naast de overheaddeur, overheaddeur (350x420 cm), vrije hoogte 600 cm en pui achter overheaddeur (kan verwijderd worden indien gewenst).
Heilaar-Noord is een dynamisch bedrijventerrein met een mix van logistieke, technische en zakelijke bedrijven. De locatie ligt direct bij de op- en afritten van de A16 en A58, waardoor steden als Rotterdam, Antwerpen, Tilburg en Eindhoven snel bereikbaar zijn. Ook het centrum van Breda is binnen 10 minuten te bereiken. Op korte loopafstand bevinden zich diverse bushaltes die een directe verbinding bieden met station Breda Centraal. Vanaf het station is het terrein met de bus binnen circa 15 minuten bereikbaar.
Wij kijken ernaar uit om van u te horen! Of u nu vragen heeft over onze diensten of interesse toont in een specifiek object? Wij staan klaar om u te helpen.
